Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... solutionare sau amanare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

solutionare sau amanare

Cum sa interpretez , si ce anume inseamna urmatoarea nota ?

21/06/2012 Încheiere
Solutie: Admite cererea.
01/11/2012 Amână cauza
Solutie: pentru a se lua la cunoştinţă de motivele de recurs
29/11/2012 Amână pronunţarea
Solutie: Amână pronunţarea cauzei la data de 6 dec.2012.
06/12/2012 Nefondat
Solutie: Respinge ca nefondat recursul.
14/03/2013 Amână cauza
ar fi bine sa va interesati direct la arhiva instantei la care v-ati judecat, prin telefon sau prin fax. cu siguranta este vorba de o eroare de notare in sistemul informatic.