Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare apartament - este obligatorie prezenta ambilor ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare apartament - este obligatorie prezenta ambilor soti la semnarea actului?

La semnarea actului de vanzare-cumparare a unui apartament trebuie sa fie prezenta si sotia (sotiile) vanzatorului (vanzatorilor)?
:rtfm:Interventie moderator.
@hpaul
Am rugamintea sa deschideti un topic nou cu problema dvs. intrucat ati postat intr-un topic vechi -deschis in 19.03.2015.
Prezentul topic se va inchide.
Multumesc pentru intelegere.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat