Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbru de mediu pentru autocamioane
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbru de mediu pentru autocamioane

Buna ziua, am cautat peste tot care ar fi taxa pentru inmatricularea unui camion si nu am gasit nimic. Poate ma lamuriti si pe mine, daca se plateste sau nu. Multumesc anticipat.
Multumesc pentru raspuns, este vreo posibilitatea de recuperare a taxei?
flocia, utilizator
nu stiu nici o varianta pina acum caci si pe mine ma intereseaza tare