Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Timbru de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Timbru de mediu

Buna ziua, ma poate ajuta cineva cu informatii legate de calcularea timbrului de mediu? Am un fiat de 1.8 din 1996 euro 2. Multumesc :frantic:
ideea e ca pe internet sunt o gramada de calculatoare,unele dau o suma, altele alta suma!!a platit cineva un timbru de mediu pentru o masina asemanatoare? cat a costat? Multumesc!
Acesta este calculatorul, pe site-ul ANAF :
[ link extern ]
multumesc frumos.