Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Corelare 394 cu 300 pentru februarie 2013
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Corelare 394 cu 300 pentru februarie 2013

Mai exista corelatii intre declaratia 394 si 300 aferente lunii februarie 2013?
Nici mai exista corelatii intre aceste doua declaratii deorece sunt cazuri cand nu se inscriu aceleasi date in ambele situatii.
.....pana acum in Declaratia 394 se cuprindea tva ce era pe D la 4426,acum il avem in
D 4428..... ...deci exista corelatie,nu?
Ec.Angelica-Ana Pop , Contabil