Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat fiscala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat fiscala

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca pot sa inregistrez la ANAF o casa de marcat fiscala volanta pe codul CAEN:
4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Nu cred ca exista vreo restrictie pentru inregistrarea casei de marcat,pentru acest cod CAEN.