Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Obinere voucher Programul Rabla - posibilitate
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Obinere voucher Programul Rabla - posibilitate

Am cumparat in luna martie o masina Renault din 1983, inmatriculata in Romania.
Dupa cat timp as putea sa o predau la REMAT pentru a obtine un voucher valabil in Programul Rabla?
Multumesc.
Programul Rabla de reinnoire a parcului auto se adreseaza oricarui proprietar / mostenitor persoana fizica sau persoana juridica a unui autoturism uzat inmatriculat in Romania si a carui vechime depaseste 10 ani.