Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Test angajare sofer ADR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Test angajare sofer ADR

Buna ziua,

Societatea la care lucrez doreste sa angajeze un sofer cu atestat ADR pentru transoprtul deseurilro periculoase (ulei uzat). As avea nevoie de un model de test pentru alegerea candidatului care va fi angajat pe pustul vacant. Ma poate ajuta cineva?

Va multumesc.
Uitati aici intrebari
[ link extern ]

sau

[ link extern ]
Multumesc mult freeelis :)
Stii cumva unde gasesc un test la sfarsitul caruia sa am si variantele corecte? Nu este deloc domeniul meu acesta si mi-ar fi imposibil sa evaluez raspunsurile.
nagal12, utilizator
Nu stiu .. insa cred ca raspunsurile le gasiti in legislatia in materie ...