Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Radiere PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Radiere PFA

Vreau sa radiez si eu o firma PFA din 2007.Ce pasi ar trebui sa urmez ?Mentionez ca sunt la zi cu impozitul .Va multumesc!