Forum Discuţii juridice Executare silită Curiozitate - poate fi executat un teren concesionat?
Discuție deschisă în Executare silită

Curiozitate - poate fi executat un teren concesionat?

va rog, daca se poate un raspuns;
-poate sa mi ia banca,recuperatorii,un teren concesionat de la primarie,pe persoana fizica "care este",pentru un credit fara garantii? terenul este gol.
nu.....niciodata ....
Nu pot fi executate silit decat bunurile care se afla in patrimoniul dvs la momentul executarii, sau cele viitoare. Un teren in concesiune. nu este in patrimoniul dvs.