Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu mai primesc alertele
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu mai primesc alertele

Doresc sa va intreb de ce nu am mai primit mail-uri la alerta creata?
Nici dumneavoastra? Nici traian_ustinescu nu mai primeste B-)

Asta i-am raspuns dumnealui:

Verificati in Spam, s-ar putea sa fie acolo. Daca gasiti e-mailuri de la noi, bifati-le si faceti click pe NOT SPAM.
Incercati si asta: debifati si mai selectati o data in Alerte forum noutatile pe care doriti sa le primiti.

doresc sa va spun ca incontinuare nu am primit nici un mail la alertele create cu toate ca am intrat pe alerte am debifat abonarile si apoi am bifat la loc.
Daca nu sunt in Spam (v-ati uitat?) verificati adresa de e-mail sa fie corect scrisa. Intrati in Date personale / Parola.
Eventual schimbati e-mailul, daca nu este pe yahoo sau gmail.
Am patit exact acelasi lucru, m-am abonat la subiectul pe care l-am deschis ca sa primesc alerte cand apar raspunsuri dar... acestea nu apar. Si nu, nu sunt nici in spam...

Mentionez ca primesc zilnic mailuri de la avocatnet numai ca alertele la mesaje noi in subiectele urmarite nu vin :(