avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 884 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu mai primesc alertele
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu mai primesc alertele

Doresc sa va intreb de ce nu am mai primit mail-uri la alerta creata?
Cel mai recent răspuns: tanguera , utilizator 20:57, 28 Aprilie 2013
Nici dumneavoastra? Nici traian_ustinescu nu mai primeste B-)

Asta i-am raspuns dumnealui:

Verificati in Spam, s-ar putea sa fie acolo. Daca gasiti e-mailuri de la noi, bifati-le si faceti click pe NOT SPAM.
Incercati si asta: debifati si mai selectati o data in Alerte forum noutatile pe care doriti sa le primiti.


doresc sa va spun ca incontinuare nu am primit nici un mail la alertele create cu toate ca am intrat pe alerte am debifat abonarile si apoi am bifat la loc.
Daca nu sunt in Spam (v-ati uitat?) verificati adresa de e-mail sa fie corect scrisa. Intrati in Date personale / Parola.
Eventual schimbati e-mailul, daca nu este pe yahoo sau gmail.
Am patit exact acelasi lucru, m-am abonat la subiectul pe care l-am deschis ca sa primesc alerte cand apar raspunsuri dar... acestea nu apar. Si nu, nu sunt nici in spam...

Mentionez ca primesc zilnic mailuri de la avocatnet numai ca alertele la mesaje noi in subiectele urmarite nu vin :(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)
Buna ziua - nu mai primesc newsletters de la avocatnet marial marial nu stiu ce s-a intimplat dar de aprox 2 saptamini nu mai primesc nimic de la dvs,am gresit cu ceva? maria (vezi toată discuția)
Nu mai primesc alerta traian_ustinescu traian_ustinescu D oresc sa va intreb de ce nu mai primesc mail-luri pentru alerta care am creat-o ? (vezi toată discuția)