Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Inchiriere Birou
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Inchiriere Birou

Avocat, caut unul-doi colegi (eventual impreuna cu stagiari) pentru inchiriere birou, zona Izvor Parc-Bd. Libertatii, langa Metrou, apartament 3 camere, mobilate, retea calculatoare, imprimanta, pozitie excelenta, chirie mica. 0723.558.441
Buna ziua,

Am citit anuntul dvs. si vroiam sa va intreb cat este chiria.
Eu deocamdata sunt stagiara, dar in martie sustin examenul de definitivat la INPPA si m-ar interesa si o colaborare.
Astept un raspuns