avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 246 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Oportunităţi de colaborare Inchiriere Birou
Discuție deschisă în Oportunităţi de colaborare

Inchiriere Birou

Avocat, caut unul-doi colegi (eventual impreuna cu stagiari) pentru inchiriere birou, zona Izvor Parc-Bd. Libertatii, langa Metrou, apartament 3 camere, mobilate, retea calculatoare, imprimanta, pozitie excelenta, chirie mica. 0723.558.441
Cel mai recent răspuns: ContSters9695 , utilizator 13:16, 26 Februarie 2009
Buna ziua,

Am citit anuntul dvs. si vroiam sa va intreb cat este chiria.
Eu deocamdata sunt stagiara, dar in martie sustin examenul de definitivat la INPPA si m-ar interesa si o colaborare.
Astept un raspuns

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inppa elena_2 elena_2 Buna ziua! De cand am vazut anuntul ca se fac inscrieri la INPPA ma tot framanta acest gand. Ideea e ca ca as vrea si eu sa urmez cursurile acestui institut ... (vezi toată discuția)
Cum intri in meseria de executor judecătoresc ? Robert Dumitrache Robert Dumitrache Bună ziua! Sunt student in anul III in cadrul Facultății de Drept Unibuc , I-aș ruga pe cei care sunt in domeniu sau au informațiile necesare sa ma ajute ... (vezi toată discuția)
Definitivat avocatura noiembrie 2009 misumotanu49 misumotanu49 In conformitate cu decizia nr.98/2009 a Consiliului UNBR in data de 04.11.2009 se va desfasura examen de definitivat in avocatura cu aceeasi tematica ca in ... (vezi toată discuția)