Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cumparare sediu cabinet medical cu accesare fonduri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cumparare sediu cabinet medical cu accesare fonduri europene

Imobilul unde am sediul cabinetului medical la care imi desfasor activitatea urmeaza a fi vandut de proprietar. As putea cumpara acest imobil pentru a-mi continua activitatea accesand fonduri europene nerambursabile? Cum se procedeaza?

Multumesc!
Nu ati specificat unde se afla acest cabinet: in mediu rural sau in mediu urban.
In mediul rural este posibil daca se va mai deschide masura 312 in acest an.
In mediul urban momentan nu se poate. Doar in urmatoarea perioada, 2014-2020.