avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 504 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Cumparare sediu cabinet medical cu accesare fonduri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Cumparare sediu cabinet medical cu accesare fonduri europene

Imobilul unde am sediul cabinetului medical la care imi desfasor activitatea urmeaza a fi vandut de proprietar. As putea cumpara acest imobil pentru a-mi continua activitatea accesand fonduri europene nerambursabile? Cum se procedeaza?

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 08:07, 18 Aprilie 2013
Nu ati specificat unde se afla acest cabinet: in mediu rural sau in mediu urban.
In mediul rural este posibil daca se va mai deschide masura 312 in acest an.
In mediul urban momentan nu se poate. Doar in urmatoarea perioada, 2014-2020.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene nerambursabile Eugenia1970 Eugenia1970 Buna ziua, as dori sa stiu daca un cabinet de stomatologie poate accesa fonduri europene nerambursabile necesare pt a trata persoane defavorizate ( copii din ... (vezi toată discuția)
As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile, si as dori ajutor cu urmatoarele nelamuriri: inchiriez2012 inchiriez2012 As dori sa infintez o ciupercarie cu fonduri europene nemabursabile...este posibil???Mentionez ca detin ca detin un teren de 800mp si o cladire de 200mp utili. ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nerambursabile din 2013 ContSters262944 ContSters262944 Buna ziua As avea rugamintea daca ma puteti ajuta cu urmatoarea problema. Doresc sa stiu daca si cum se pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru a ... (vezi toată discuția)