Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ce semnifica \\"data ultimei modificari\\" in ECRIS?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Ce semnifica "data ultimei modificari" in ECRIS?

bunaseara! as dori sa stiu ce reprezinta in portalul justitiei data ultimei modificari m-ar interesa daca asta ar insemna ca s-a depus vreun inscris pe care il asteptam de la parchet si avea ca destinatar instanta. dosarul a fost solutionat pe 28 martie. va multumesc.
Data ultimei modificari este data ultimei reactualizari a informatiilor de pe portal, in dosarul respectiv.
Nu , nu inseamna ca s-a depus ceva la dosar, ci este data la care s-a facut ultima actualizare a informatiilor in portal la dosarul cautat de dvs.
Pe portal nu apar cererile depuse cu exceptia cailor de atac.
Adica daca s-a declarat apel sau recurs.
Buna ziua numi apare la dosar decît ultima notificare eu sunt cu un devorat numi apare nici cai de atac absolut nimic ce inseamna asta

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Pe portal nu apar cererile depuse cu exceptia cailor de atac.
Adica daca s-a declarat apel sau recurs.