Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general evidenta formularelor tipizate(facturi chitante)
Discuție deschisă în Contabilitate în general

evidenta formularelor tipizate(facturi chitante)

buna, sunt administrator la o soc. nou infintata si as dori sa stiu cum se ine evidenta formularelor tipizate si deasemenea si a registrului de inventar (care il tin pe calculator) si a registrului inventar care il intocmesc de mana.multumesc
registrul jurnal nu poate fi tiparit prin program la calculator? iar trebuie tinut manual?