Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... magistratura
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

magistratura

cand va fi o noua admitere la magistratura in 2013?
glicozilata, utilizator
Intervenţie moderator

Bună dimineaţa,

Vă rog să postaţi întrebările dvs. în topicul de mai jos, urmând ca eu să îl închid pe acesta.
www.avocatnet.ro/content/for...

Regulamentul de postare prevede în mod expres evitarea dublării discuţiilor şi căutarea acelor discuţii care au acelaşi subiect (sect. II, cap. 3, Deschiderea şi încadrarea unui topic nou).

Mulţumesc!

Gabriela Pintea