Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Teste grila conform Noului cod Civil si Noului cod de ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Teste grila conform Noului cod Civil si Noului cod de Procedura civila

Imi da cineva o idee de carte buna, de teste admitere magistratura conform noului cod civil si noului cod de procedura civila?Multumesc!
Intervenţie moderator

Bună dimineaţa,

Vă rog să postaţi toate întrebările dvs. în unul din cele două topicuri de mai jos, urmând ca eu să îl închid pe acesta. Dvs. vă adresez în mod special această rugăminte, pentru că am observat că deschideţi noi discuţii pentru fiecare întrebare în situaţia în care există topicuri dedicate admiterii la I.N.M. şi direct pe post.
www.avocatnet.ro/content/for...

Regulamentul de postare prevede în mod expres evitarea dublării discuţiilor şi căutarea acelor discuţii care au acelaşi subiect (sect. II, cap. 3, Deschiderea şi încadrarea unui topic nou).

Mulţumesc!

Gabriela Pintea