Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... La multi ani, Alvaro De Liniers Portillo!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

La multi ani, Alvaro De Liniers Portillo!

Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata dvs.. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!
LA MULTI ANI ,@alvarolipo!

:beer::flowersblue:
Muresan Felicia, utilizator
Sa vad aici numele meu alaturi de cele ale dumneavostri a doua zi de Paste imi da bucuria in inima mea acuma, in ziua mea de nastere si pe viitor. Va doresc prietenilor mei din avocatnet sa va bucurati si voi de ziua mea si de acuma incolo cu fericirea, pacea si buna vointa.
La muti ani, si sarbatori fericite tuturor!
La multi ani si multa sanatate!
:luck: