Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere inm 2013
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere inm 2013

salutare.
imi recomanda si mie cineva un autor pentru drept civil-obligatii conform ncc? am vazut ca au aparut mai multe carti dar nici una nu are ca autor Stanciulescu sau Boroi si in cazul asta am o dilema de pe care sa invat pentru examenul inm.
Intervenţie moderator

Bună dimineaţa,

Vă rog să postaţi întrebările dvs. în topicul de mai jos, urmând ca eu să îl închid pe acesta.
www.avocatnet.ro/content/for...

Regulamentul de postare prevede în mod expres evitarea dublării discuţiilor şi căutarea acelor discuţii care au acelaşi subiect (sect. II, cap. 3, Deschiderea şi încadrarea unui topic nou).

Mulţumesc!

Gabriela Pintea