Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MO 1211
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MO 1211

va rog sa ma ajutati cu MO 1211/16.12.2004. Va multumesc
Acest Ordin a fost modificat prin Ordinul nr.896 din 06.06.2005 pentru modificarea şi completarea Regulamentului privind atestarea conformităţii produselor pentru construcţii aprobat prin Ordinul ministrului transporturilor, construcţiilor şi turismului nr.1558/2004,
[ link extern ]
Va multumesc mult !!!

:)