Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cheltuieli cu protocolul
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cheltuieli cu protocolul

Pot scade pe protocol o factura care contine "tort"(prajituri),am avut o petrecere in firma, si trebuia sa justificam banii.
Eu as scade pe protocol. Si mai fac o hartie justificativa pe langa in care scriu ca am servit 5 clienti cu prajituri. Cu semnaturi de la un departament de vanzari.
Pe protocol nu se pot scadea cheltuielile facute pentru angajati.
tva se deduce?nu am avut pana acum situatia asta
Cititi si acest topic :
www.avocatnet.ro/content/for...