Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Diurna pt angajat ONG
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Diurna pt angajat ONG

Este deductibila integral diurna de 35euro/zi calculata pt un angajat de la ONG ,plecat in deplasare in interes de serviciu in Germania ?
Se inregistreaza in ct 625,fara a fi considerata ca venituri de natura salariala ,la acest nivel de 35 euto/zi?
Multumesc anticipat pt raspunsul dv.

~ Conținut șters la cerere ~