Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Salarizare asistent medical, studii superioare, ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Salarizare asistent medical, studii superioare, gradatia a 5-a

cat este salariul unui asistent medical principal cu studii superioare gradatia a 5a?
Daca nu se afla sub "umbrela" unui contract colectiv de munca, atunci poate fi si 750 lei brut, adica minim pe economie!