Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PRELATA
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PRELATA

Buna seara . am fost plecat pt o perioada de 1 luna iar in momentul in care m-am intors in tara a constat ca vecinul din drepata al magazinului meu a construit exact lipit de peretele meu si a mai pus si o prelata de 2 metri exact in geamul meu drept al magazinului acoperindu-mi in acest sens vitrina .precizez ca nau are nici un act . ce ma sfatuiti sa fac?

(Interventie moderator: Va rog sa nu mai scrieti cu majuscule, contravine regulamentului forumului).
AV. GABRIELA GERBER, Avocat