avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1048 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Plata taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Plata taxa de mediu

Am achizitionat in leasing persoana fizica un logan autoutilitara an fabricatie 2008 .In luna septembrie se termina leasingul si as dori sa stiu daca trebuie sa platesc taxa de mediu .Va multumesc .
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 12:56, 26 Mai 2013
Daca la ora asta nu aveti talonul pe numele dvoastra, DA. Va trebui platit timbrul de mediu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inmatriculare auto lameru lameru Am o intrebare, am achizitionat o masina, an fabricatie 2008, luata in leasing(de primu proprietar) si achitata in 2010, primul proprietar si.a trecut masina ... (vezi toată discuția)
Taxa timbru la auto leasing final 2007 Cata87 Cata87 Buna ziua, Sunt posesorul unei masini cumparate in leasing in 2004 luna a 8 -a si finalizare leasing 2007 luna a 8 a. Numerele de leasing au fost acelea de ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare masina PaxinoNicolae PaxinoNicolae Buna seara ..Detin un logan achizitionat prin lesing in 2005 si in 2007 l-am platit integral si l-am trecut pe numele meu ..Mai exact aprilie 2007..Nu stiu ... (vezi toată discuția)