Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Plata taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Plata taxa de mediu

Am achizitionat in leasing persoana fizica un logan autoutilitara an fabricatie 2008 .In luna septembrie se termina leasingul si as dori sa stiu daca trebuie sa platesc taxa de mediu .Va multumesc .
Daca la ora asta nu aveti talonul pe numele dvoastra, DA. Va trebui platit timbrul de mediu.