Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Parchetul de pe langa curtea de apel?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Parchetul de pe langa curtea de apel?

exista si parchet de pe langa curtea de apel? care este diferenta intre parchetul de pe langa curtea de apel si parchet de pe langa judecatorie?
am primit o citatie de la parchetul de pe langa curtea de apel si habar nu am ce este...prezentare material si audiere,DAR stiu sigur ca nu am dosar acolo....poate ca cineva a depus plangere acolo? altadata am primit citatia de la politie...
inteleg dl avocat Lascoschi...DAR ceea ce nu inteleg ca pana acum (8 condamnari,toate pt inselaciune) intotdeauna am fost audiat de catre POLITIE ca faptuitor,dupa aceea ca invinuit (tot de politie) si dupa aceea a venit prezentarea materialului si trimiterea in judecata....iar acum HABAR NAM de ce sunt citat,adica nu am fost audiat de catre politie de nici o singura data (cum am scris altadata am fost audiat de doua ori de politie)...si acum de ce la parchetul de pe langa CURTEA DE APEL?
Pe semne ca inselatoriile sunt facute si cu o alta persoana ,iar faptele persoanei respective sunt de competenta Parchetului de pe langa Curtea de Apel.(avocat,executor ,ofiter superior,notar etc.....