Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Echivalare studii: sisteme informatice contabile / ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Echivalare studii: sisteme informatice contabile / sisteme informatice de gestiune

Am absolvit facultatea de matematica in 1997, si un master la A.S.E, in 2008, domeniul informatica economica, specializarea sisteme informatice contabile, si as vrea sa predau si informatica in invatamant, dar centralizatorul nu are prevazuta specializarea mea ci sisteme informatice de gestiune.
ce pot sa fac totusi pt a-mi fi recunoscut masterul, desi indeplineste conditia de a avea 90 de credite, si apartine de stiinte economice?
trope_doi, utilizator