Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Comunicarea intampinarii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Comunicarea intampinarii

ce inseamna comunicarea intimpinarii la un proces de retrocedare legea 10

adamdaniela, utilizator
Sa transmiteti intampinarea, pentru a lua la cunostinta despre pozitia dvs reclamantul.
Francisc Gerber, Avocat