Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Partaj, obiectiuni la raportul de expertiza
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Partaj, obiectiuni la raportul de expertiza

Am vizualizat site-ul -curtea de apel.ro, unde am avut surpriza de a citi(in dosarul aflat pe rol) urmatoarele: " obiectiuni depuse la raportul de expertiza"!!
Nu am cunostinta de nici un raport de acest fel,si nici nu am fost solicitata sa particip, de unde apar obiectiuni si ce pot face in aceasta situatie?
Multumesc
mergeti sa studiati dosarul pentru a vedea despre ce e vorba si apoi daca intradevar s-a efectuat o expertiza fara sa fiti incunostiintata, invederati instantei acest aspect si solicitati refacerea raportului de expertiza