Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire fidejusor
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire fidejusor

Buna ziua. Am un contract de fidejusiune semnat in trei parti: societatea mea, firma creditoare si eu, in 2009 cu o societate la care am datorii, dar pana in prezent nu m-au cautat pe persoana fizica, decat pe juridica. As vrea sa stiu cum pot afla daca ma cauta si daca-mi vor pune poprire pe salariu.
MULTUMESC
Astepti sa primesti hartie acasa sau se te sune de la o firma de recuperari creante. Atunci afli.