Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Conducator serviciu extern de prevenire si protectie
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Conducator serviciu extern de prevenire si protectie

Buna ziua,
Va solicit sprijinul pentru urmatoarea situatie: Am infintat de curand un I.I. cod CAEN 7490 si urmeaza sa depun dosarul spre comisia de abilitare serviciu extern de prevenire si protectie, dar am o nelamurire daca sunt admistratorul acestui I.I. si voi fii conducatorul serviiului extern de prevenire si protectie mai trebuie sa am si contract individual de munca?
Multumesc pentru ajutor!

Daca sunteti angajat in alta parte puteti depune copie de pe contractul existent la acea firma.
Cu cine sa faceti contract ? Bineinteles ca nu va trebuie niciun contract de munca. Contracte va trebui sa aiba eventualii angjati ai I.I.