Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bauspar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bauspar

buna ziua.
rog sa imi raspunda cineva care are cunostiinta despre acest subiect, despre acest program nou implementat Bauspar.
as dori sa ma angajez la BCR, ca si consilier financiar, petru a vinde acest produs si as dori sa stiu cateva aspecte negative ale programului, privind legalitatea, autenticitatea si moralitatea sa.
va multumesc anticipat.
Informatii privind produsul de economisire-creditare, cunoscut si sub numele de bauspar gasiti aici:
[ link extern ]