avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 855 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bauspar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bauspar

buna ziua.
rog sa imi raspunda cineva care are cunostiinta despre acest subiect, despre acest program nou implementat Bauspar.
as dori sa ma angajez la BCR, ca si consilier financiar, petru a vinde acest produs si as dori sa stiu cateva aspecte negative ale programului, privind legalitatea, autenticitatea si moralitatea sa.
va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:11, 30 Iunie 2013
Informatii privind produsul de economisire-creditare, cunoscut si sub numele de bauspar gasiti aici:
[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Banca pentru locuinte laurentiuu laurentiuu In anul 2012 an incheiat cu BCR un contract de economisire-creditare , banca pentru locuinte, BPL, timp de 5 ani .Anul acesta , la expirarea contractului, ... (vezi toată discuția)
Prima casa?venituri minime, conditii andrrrea andrrrea Buna seara, nu stiu daca e bine unde postez aceasta intrebare... Ma intereseaza detalii legate de programul prima casa: daca va mai exista in 2013 si cand ... (vezi toată discuția)
Vanzare prima casa dupa 5 ani Kroe Kroe Buna ziua De 2 luni ma chinui sa obtin acorduri in vederea vanzarii unei garsoniere obtinute prin programul Prima Casa, in ianuarie 2010. Dupa ce am ... (vezi toată discuția)