avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 883 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării prima casa?venituri minime, conditii
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

prima casa?venituri minime, conditii

Buna seara, nu stiu daca e bine unde postez aceasta intrebare...
Ma intereseaza detalii legate de programul prima casa: daca va mai exista in 2013 si cand aflam, conditii de creditare, date cat mai exacte pentru ca nu cunosc nimic legat de acest subiect. Cel mai mult ma intereseaza care ar fi venitul minim, in caz ca stie cineva.
Va multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: carmen01011958 , moderator 09:49, 16 Noiembrie 2012
Gasiti aici un ghid complet al programului prima casa 4 cel care a inceput in iunie 2011 si e pe sfarsite, despre sperantele de continuare a acestui program in 2013, cine poate lua un credit , bancile care acorda credite si conditiile de creditare, ... :

[ link extern ]

[ link extern ]

[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Programul "mihail kogãlniceanu" ContSters257414 ContSters257414 [i]IMM-urile pot accesa, din [b]4 aprilie[/b], prin programul \\"Mihail Kogălniceanu\\", o linie de credit de 400.000 de lei anual/întreprindere cu dobânda ... (vezi toată discuția)
Program kogalniceanu 2013 tibiersek tibiersek imprumutul acordat prin program trebuie restituit in decembrie 2013 sau se acorda pentru un an ? (vezi toată discuția)
Infiintarea unui srl-d fetcu costel fetcu costel Buna seara, Va rog sa-mi spuneti,daca ptr.a ma incadra in programul de finantare cu 10000 euro(cf.OUG 6/2011 modificata), este obligatoriu sa am angajati ?? ... (vezi toată discuția)