Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării prima casa?venituri minime, conditii
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

prima casa?venituri minime, conditii

Buna seara, nu stiu daca e bine unde postez aceasta intrebare...
Ma intereseaza detalii legate de programul prima casa: daca va mai exista in 2013 si cand aflam, conditii de creditare, date cat mai exacte pentru ca nu cunosc nimic legat de acest subiect. Cel mai mult ma intereseaza care ar fi venitul minim, in caz ca stie cineva.
Va multumesc frumos!
Gasiti aici un ghid complet al programului prima casa 4 cel care a inceput in iunie 2011 si e pe sfarsite, despre sperantele de continuare a acestui program in 2013, cine poate lua un credit , bancile care acorda credite si conditiile de creditare, ... :

[ link extern ]