avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 490 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contractul de vanzare cumparare imobil pentru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contractul de vanzare cumparare imobil pentru contracte la utilitati

buna ziua vreau sa stiu daca vanzatorul unui imobil poate sa schimbe contractele de la gaz apa sau lumina pe numele meu fara o copie a contractului de vanzare cumparare

Alte discuții în legătură

Bună ziua, in urma cu un an am cumparat un imobil intru-un complex ... G.DRAGU G.DRAGU Bună ziua, in urma cu un an am cumparat un imobil intru-un complex cu 24 de case in Ilfov. In precontract este mentionat faptul ca avem utilitatile incluse( ... (vezi toată discuția)
Contract vânzare-cumpărare, eliberare imobil de catre fostul proprietar Ss.monica Ss.monica Bună ziua, Am încheiat un contract de vânzare-cumpărare (prima casa). Vânzătoarea nu vrut sub nicio forma sa lase termenul de evacuare sub doua luni ... (vezi toată discuția)
Act vanzare cumparare imobil cu clauza de uzulfruct viager asya asya am o intrebare ,pariinti mei mi-au facut act de vanzare cumparare pe locuinta cu clauza de uzulfruct viager,tatal a decedat acum 6 ani iar mama acum,cum schimb ... (vezi toată discuția)