Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Prelungire valabilitate punct de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Prelungire valabilitate punct de lucru

Buna ziua,

Spuneti-mi va rog daca contractul de inchiriere punct lcuru a expirat si s-a semnat unul nou pe aceaasi adresa ( proprietarul la inregistrat la administratia financiara) si firma a depus cerere de prelungire la onrc. Firma mai trebuia sa depuna ceva si la finante ?

Multumesc!
In opinia mea, da, trebuie sa depuneti declaratia de sediu secundar :
[ link extern ]
intrucat si documentul de inchiriere este unul nou.
Cititi si acest topic :
www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc frumos!