Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Centrala de apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Centrala de apartament

Se poate monta centrala de apartament fara acordul unuia din coproprietari?
Koruneru, utilizator
Pentru montare centrala termica ,in principal trebuie parcursa procedura de obtinere a acordului de debransare initial din partea asociatiei de proprietari prin hotarare a adunarii generale,ulterior din partea furnizorului de utilitati