avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 462 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA DE POST - AUDITOR INTERN IN SECTORUL PUBLIC
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA DE POST - AUDITOR INTERN IN SECTORUL PUBLIC

Buna ziua !
Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post - Auditor intern in sectorul public cod COR 241306 ? Multumesc!
Cel mai recent răspuns: IGHI , utilizator 11:24, 10 Iulie 2013
Vedeti acest link
[ link extern ]
Multumesc dar pe acesta il am deja .... oare nu exista o fisa a postului ? eu n-am gasit :(
Uitati inca unul
[ link extern ]
Multumesc mult, mult !:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului - auditor energetic pentru cladiri/ cod cor 214138 BiancaCristina BiancaCristina Buna, Ma poate ajuta cineva cu fisa postului pentru functia de Auditor energetic pentru cladiri/ Cod COR 214138? Multumesc anticipat! (vezi toată discuția)
Fise de post niko79 niko79 Buna ziua! Ma puteti ajuta cu cate un model de fisa postului pentru contabil-sef, vanzatoare si functionar administrativ? (vezi toată discuția)
Angajare director executiv cirsteaioana cirsteaioana Buna ziua, Trebuie sa angajam pe functia de director executiv in firma de paza. Va rog sa ma ajutati cu codul COR( nu am gasit) si fisa post. Multumesc. (vezi toată discuția)