Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA DE POST - AUDITOR INTERN IN SECTORUL PUBLIC
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA DE POST - AUDITOR INTERN IN SECTORUL PUBLIC

Buna ziua !
Ma poate ajuta cineva cu o fisa de post - Auditor intern in sectorul public cod COR 241306 ? Multumesc!
Vedeti acest link
[ link extern ]
Multumesc dar pe acesta il am deja .... oare nu exista o fisa a postului ? eu n-am gasit :(
Uitati inca unul
[ link extern ]
Multumesc mult, mult !:)