Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa postului - Auditor energetic pentru cladiri/ Cod ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa postului - Auditor energetic pentru cladiri/ Cod COR 214138

Buna,

Ma poate ajuta cineva cu fisa postului pentru functia de Auditor energetic pentru cladiri/ Cod COR 214138?

Multumesc anticipat!
Vedeti acest link
[ link extern ]

sau

[ link extern ]