Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat pentru 2 puncte de lucru
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat pentru 2 puncte de lucru

o asociatie non profit are deschis un punct de lucru unde are casa de marcat. in situatia in care deschide un alt punct de lucru, la alta adresa dar cu activitate similara, poate folosi aceeasi casa de marcat sau trebuie o alta casa de marcat? multumesc anticipat
Lucrez la o societate care are in tara 12 puncte de lucru,toate comercializeaza aceleasi produse si fiecare are casa de marcat proprie.
Trebuie pe fiecare Pc. de lucru "casa de marcat"chiar daca au aceeasi activitatea.