Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contract concesiune cabinet medical
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contract concesiune cabinet medical

Bună ziua
HG nr. 884/2004 privind concesionarea unor spații cu destinație cabinet medicale , mai este în vigoare ?
Din cercetările mele ... este, dar, poate mă înșel...
În cazul în care a fost abrogată, mă puteți ajuta, comunicându-mi actul normative prin care a fost abrogată .
Vă mulțumesc !
Buna ziua,

Am verificat in programul legislativ si nu este abrogata!

Toate bune,
Laura
Miliarde de mulţumiri !!!