avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 171 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contract concesiune cabinet medical
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contract concesiune cabinet medical

Bună ziua
HG nr. 884/2004 privind concesionarea unor spații cu destinație cabinet medicale , mai este în vigoare ?
Din cercetările mele ... este, dar, poate mă înșel...
În cazul în care a fost abrogată, mă puteți ajuta, comunicându-mi actul normative prin care a fost abrogată .
Vă mulțumesc !
Cel mai recent răspuns: danpaveloiu , utilizator 17:54, 12 Iulie 2013
Buna ziua,

Am verificat in programul legislativ si nu este abrogata!

Toate bune,
Laura
Miliarde de mulţumiri !!!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract concesiune spatiu primarie mdDentist mdDentist Buna ziua, Primaria concesioneaza un spatiu cu destinatie medicala, unui SRL. Prin contractele standard, este interzisa [b]sub[/b]concesionarea de catre ... (vezi toată discuția)
Concesionarea cabinetului medical medicfamilie medicfamilie Buna ziua! Am solicitat Consiliului Local Comunal concesionarea spatiului in care functioneaza cabinetul medical, in baza Hotararii nr.884/2004 care stabileste ... (vezi toată discuția)
Darea in comodat a unui spatiu concesionat de primarie, cu acordul primariei mdDentist mdDentist Buna ziua, Primaria concesioneaza un spatiu medical unei firme pe Hotărârea nr. 884/2004. Ca sa suga mai multi bani de la Casa de Asigurari, patroana ... (vezi toată discuția)