Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Microintreprindere produse IT pentru strainatate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Microintreprindere produse IT pentru strainatate

Buna ziua,

As dori sa stiu, pot sa imi infiintez o microintreprindere al carei scop de activitate sa fie programarea web, pe baza de contract, pentru o firma din strainatate.

Deci, daca imi fac microintreprindere, pot apoi sa semnez un contract cu o firma din strainatate, in baza caruia firma mea ofera firmei din afara programare web?

andu2, utilizator