Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii d-p - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

d-p - nu mai primesc newsletters de la Avocatnet

Buna ziua!

Nu stiu ce se intampla. Incepand de luni nu mai primesc nimic pe mail de la avocatnet. Nu e nimic nici in spam. Am bifat din nou acele optiuni pt a primi articole informative (newsletter). Nimic.
Sesizati problema cu care va confruntati prin mesaj privat direct administratorilor forumului