Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 caen import produse anglia
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

caen import produse anglia

Buna ziua. Va rog sa imi spuneti ce coduri caen imi trebuie pentru a putea importa produse cosmetice. Multumesc
cautati prin codurile cu comert.
Va rog sa imi spuneti ce coduri caen imi trebuie pentru a putea importa produse cosmetice.

4645 Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie

4775 Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate
Codurile care se refera la activitate de import-export produse cosmetice ar fi:
- Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie (COD CAEN 4645);
- Intermedieri în comerţul cu produse diverse (COD CAEN 4619);
- Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie, în magazine specializate (COD CAEN 4775);