Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita a bunurilor
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita a bunurilor

pot sa cer o pasuire ptr sechestu si vanzarea bunurilor din apartament ptr a face rost de banii ca sa platesc cheltuielile si banii ptr care mise scot bunurile la vanzare
Luati legatura cu executorul judecatoresc care se ocupa de executarea silita