Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Tarif de despagubire
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Tarif de despagubire

buna ziua
Spuneti-mi va rog ce se poate intimpla daca nu platesc tariful de despagubire la un proces verbal de constatare a contraventiei (lipsa rovinieta) din 04.2011.Mentionez ca amenda am platit-o la comunicarea P.V.-ului si astazi am primit o notificare de la CNADNR si ca acest tarif a fost eliminat prin Legea nr. 144/2012.
Multumesc anticipat pentru raspuns
~ Conținut șters la cerere ~