Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Despre partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Despre partaj

intr-un proces de partaj, in care sint implicati doi oameni, in persoana reclamantului si piritului, ce se intimpla daca primul, adica reclamantul,decedeaza inainte de finalizarea procesului, fara a fi lasat vreun document care sa ateste ca intr-o astfel de situatie , ceia ce i se cuvine ramine unei persoane desemnate din timp!#-o
Persoana respectiva are mostenitori . Cu acestia veti continua procesul .