Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Reclama OPEL
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Reclama OPEL

Este ingrozitor de agresiva si de enervanta. Rog administratorii sa faca ceva in acest sens astfel incat sa pot naviga coerent pe site. Multumesc.
Instalati un program antireclame gen AdBlock. Este bun si pentru orice site care are reclame cum ar fi ziarele on-line.
Buna idee.
Chiar este enervanta reclama cu opel plus ca incerci sa o inchizi si iti cam da batai de cap.
Inteleg ca reclamele aduc bani, dar totusi la fiecare click pe care il fac pe site trebuie sa inchid de fiecare data reclama.
Intradevar, reclamele de genul acesta deranjeaza si nu ar trebui acceptate de catre administrator...dar capitalismul genereaza lacomie multa...
NU cred ca este vorba de lacomie ci de profit ca in orice afacere. Nu este nimeni obligat sa intre pe un site daca este deranjat de reclame sau de continut. Este aceeasi situatie ca si in cazul posturilor tv. Nu iti place unul ai telecomanda la indemana. Daca televizorul are telecomanda, bineinteles!:)
Ne cerem scuze tuturor utilizatorilor pentru inconvenient, luni sau cel tarziu marti se va rezolva problema.
Admin, administrator