avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 582 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri CAEN 3811, 4677, 3832
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri CAEN 3811, 4677, 3832

Ce activitati cuprind urmatoarele coduri CAEN: 3811, 4677, 3832?
Daca am autorizatie de mediu pentru 4677 si 3832, dar nu si pentru 3811 am voie sa colectez deseuri metalice, sau autorizatia de mediu trebuie sa cuprinda si codul 3811? (precizez ca 3811 nu este autorizat nici la Registrul Comertului.
Cel mai recent răspuns: Komkao Consulting , Consultant protectia mediului 21:56, 30 Iulie 2013
Poti, dar cum am mai spus este interpretabil. Cel mai bine mergi la reg. com si adauga si codul 3811 si apoi revizuieste autorizatia de mediu si cu acest cod. Altfel risti sa-ti bagi singura bete in roate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Valorificare deseuri jacquelline jacquelline Societatea A, generator de deseuri, vinde deseuri metalice catre o societate B, care are autorizatie de mediu pentru activitatea de comert cu ridicata al ... (vezi toată discuția)
Colectare fier vechi nicoriciclaudia nicoriciclaudia Buna ziua Sunt persoana juridica si am domeniu de activitate principal \\"Baruri si alte activitati se servire a bauturilor\\", am activat codul CAEN privind ... (vezi toată discuția)
Cod caen activitate de colectare a deseurilor ultrasuz ultrasuz Buna ziua, Doresc sa incep o afacere ce va ca activitate colectarea deseurilor de la persoane fizice/juridice/unitati administrativ teritoriale in vederea ... (vezi toată discuția)