Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Informatii despre proprietati -fisc
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Informatii despre proprietati -fisc

As dori sa stiu daca pot si cum anume pot afla daca parintii mei au detinut si un alt imobil in afara celui in care locuieste sotul supravietuitor cu copilul,adica eu.Imobil care ar trebui sa intre la succesiune in acest caz..Multumesc.
Dumneavoastra, " adica eu" copilul,- impreuna cu sotul supravietuitor - sa va adresati unui notar in vederea intocmiri succesiunii. Notarul va da toate indicatiile necesare.