Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilant 31.06.2013 IFN
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilant 31.06.2013 IFN

Buna seara,
Va rog sa-mi spuneti ce tip de SXXX ? depun la 31.06.2013 IFN-le? (institutie financiara nebancara).Multumesc
nici-un raspuns? apare iar in ultimele zile ca si pentru decembrie?
La 31.06.2013 nu se depune nici un fel de bilant:P
Raportare , cum doriti dvs. ;eu intrebam de lucruri serioase ;multumesc de observatie ;nu era cazul sa va bagati in seama cu asa un raspuns .:surrender:
Ba da, faptul ca Dv. nu stiti ca luna iunie are intotdeauna 30 zile spune mult mai mult decat emticon-ul.
:oops:=D> da aveti dreptate , cum spuneti dvs.;altceva concret la subiectul dezvoltat puteti sa ne ajutati?